location
04080 м.Київ, вул. Кирилівська, 53
phone
(+38) 044 239 1901
(+38) 067 309 87 74
для міжнародних дзвінків
Horizontal Dropper 18mm
Пробка-крапельниця 2.2е
Dropper 20mm
Пробка-крапельниця 2.2А(Б)
IMC
Пробка-крапельниця 2.2
Пробка-крапельниця 2.2в
Dropper 18mm
Пробка-крапельниця 2.2в СП1

У комплекті до скляних флаконів у фармацевтичній індустрії прийнято використовувати пластикові пробки-крапельниці. Вони допомагають правильно та безпечно дозувати препарати з флакону, формуючи зручну краплю. Конструкція такої пробки передбачає суттєву економію лікарських засобів. Надійні закупорювальні вироби швидко та якісно виготовляє українське підприємство «Фарммаш».

Купити пробки-крапельниці для фармацевтичної промисловості, виробництва і тари

• Дозатори створюють з поліетилену високого тиску: пробки мають широку лінійку типорозмірів і мають певні стандарти горловини.
• Метод дозування розрахований на перевертання флакона на 120 °: крапля лікарського або косметичного препарату формується по краю крапельниці.
• Також поширене використання пробки-крапельниці встановлених зразків у комплекті з пластмасовими кришками, що нагвинчуються. Дозатори-крапельниці добре витримують контакт із хімічними речовинами та різними медикаментами.
• Щодо сфери застосування недорогих за ціною пробок-крапельниць. Підприємство виконає замовлення будь-якої складності з виробництва якісного закупорювання для фармацевтичних заводів. Також флакони з такими пробками та кришками можна застосовувати у харчовій галузі, у ветеринарії та бджільництві.

Пробки-крапельниці для фармацевтичної промисловості, виробництва і тари оптом від виробника

Замовити продукцію, що відповідає світовим стандартам, можна в каталозі вітчизняного підприємства «Фарммаш». Вигідна купівля не тільки завдяки лояльній вартості: ми виробляємо укупорку з огляду на потреби замовників. Наші вироби високого котируються у сфері фармацевтики. Асортименти продукції постійно поповнюється новими товарами.
Ми орієнтуємось на прозорість та довготривалість співпраці. До кожного найменування виробів, що сходять з конвеєра підприємства, наші фахівці нададуть вичерпну інформацію. Також нашим замовникам доступні безкоштовні консультації та лояльні умови покупки, зручність оплати. Є можливість доставки замовлення по всій території України.

Хочете звязатись з нами? Заповніть форму, і ми Вам зателефонуємо

Зв'яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації

    close